pondělí, 08 červen 2015 10:21
(5 hlasů)
Napsal(a)

1. 10. 2018 se po mši sv. v  Radíčevsi pomodlíme na místním hřbitově za zemřelé.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na základě dovolení Apoštolské Penitenciárie ze dne 8.10.2012 mohou věřící v naší republice získat plnomocné odpustky pro duše v očistci už v týdnu před Vzpomínkou na všechny věrné zemřelé (tedy od 25. října), pokud z vážných důvodů nemohou navštívit hřbitovy v obvyklé době od 2. do 8. listopadu. Toto dovolení platí po dobu sedmi let.

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života byla dokončena

Naposledy změněno
sobota, 06 říjen 2018 09:03