Aktuálně

středa, 24 červen 2015 02:21
(11 hlasů)
Napsal(a) 

 

Odpustky přivlastnitelné duším v očistci:

1. listopadu odpoledne a 2. listopadu po celý den je možno při návštěvě kteréhokoli kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (svátost smíření,přijímání, modlitba na úmysl svatého Otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela Modlitbu Páně a Vyznání víry.

Od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

 

2.11.2022 - Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

V 8.00 hod. v děkanském kostele – 1. mše sv. Za všechny zemřelé.

V 17.00 hod. v klášterním kostele – 2. mše sv. Na úmysl papeže.

V 17.30 hod. v klášterním kostele pobožnost za zemřelé.

 Po jejím skončení 3. mše svatá Za zemřelé farníky

 

4.11.2022 - na první pátek v měsíci ranní mše sv. v děkanském kostele nebude.

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života byla dokončena

 

Naposledy změněno
sobota, 29 říjen 2022 08:31