čtvrtek, 11 červen 2015 04:21
(5 hlasů)
Napsal(a)

Adorace před vystavenou NSO o prvních pátcích, které se konají v letních měsících od 16:00 do 18:00 hodin budou od měsíce listopadu do ohlášení pouze od 17:00 do 18:00 hodin.

-------------------------------------------------------------

Odpustky přivlastnitelné duším v očistci:

1.listopadu odpoledne a 2. listopadu po celý den je možno při návštěvě kteréhokoli kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (svátost smíření, přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela Modlitbu Páně a Vyznání víry.

Od 1. do 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

2.11. 2019 - Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

V 8.00 hod. v děkanském kostele – 1. mše sv. Za všechny zemřelé.

V 17.00 hod. v klášterním kostele – 2. mše sv. Na úmysl Svatého otce.

V 17.30 hod. v klášterním kostele pobožnost za zemřelé.

Po jejím skončení 3. mše svatá Za zemřelé farníky

-------------------------------------------------------------

V sobotu dne 2. 11. 2019 se od 18:00 hodin v kostele sv. Václava v Radíčevsi koná koncert pěveckého sboru Egeria.

-------------------------------------------------------------

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života

Komplexní obnova kostela sv. Václava v Radíčevsi jako centra kulturního života byla dokončena

Naposledy změněno